Štítky

Zobrazují se příspěvky se štítkemParties and Trips. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemParties and Trips. Zobrazit všechny příspěvky

4. 1. 2013

Jak na nový rok, tak po celý rok! :)


Rčení mi nevadí, ale pouze pokud bych si mohla vybrat, na co to bude platit ;)
Na Nový rok jsem totiž byla opilá, moji kamarádi zrovna tak, váleli jsme se všichni po zemi a nalévali si do pusy šampaňské :D To uklízení ráno a celkový shon bych si už moc zopakovat nechtěla :P Ale co teprve to učení, které provozuju od doby, co jsem se vrátila domů? No, jestli mě tohle čeká celý rok... uffff. Každý den jeden test a v pondělí pro jistotu hned 3 za sebou.

Na druhou stranu se mi na blog přihlásili další followeři, což mi udělalo velkou radost a dalo mi to sílu k tomu, abych se věnovala blogu minimálně tak, jako do teď :) Děkuji moc, milý Nový roku, za tak hezký dáreček!

Doufám, že se na mě v roce 2013 budou lepit jen samí pozitivní lidé a ti ošklivý mi dají pokoj. I když začátek ledna stvořený jako podle krimi scénáře a neustále promílaná amnestie značí spíš naprostý chaos. Už mi to dochází... Bude to velká divoká jízda!! :D Máte rádi adrenalin? :P

Mimochodem, ne na každý Nový rok jsem opitá, ale po tomhle Silvestru.. Řekněte sami:

KUFR

Byla jsem v týmu s Bez... Akorát nikdo nevyhrál, protože se to nedohrálo :))

Mé dvojče se žvýkačkou.. co víc dodat... :D

Twister s gymnastikou ;)

Vymyslela jsem to, tak jsem si to taky schytala ... :P

S miláčkem <3

Bezinka zlobivá, se mnou vytřela!!!
A to je radši konec, přátelé... :DDD

17. 9. 2012

Když je prohibice, tak se kalí!



V pátek se mi narychlo ozvala nejlepší kámoška, ať k ní dorazím a že si půjdeme někam zatancovat. Poslední dobou se na ni svalilo tolik problémů a starostí, že jsme se spolu s dalšími děvčaty rozhodly ji trochu rozveselit. Protože byla zrovna vyhlášena prohibice, vzaly jsme flašky z vlastních zásob, k tomu přibraly nějaké pochutiny a takto vybavené jsme vyrazily do Prahy.

Připraveny vyrazit

Jako obvykle jsme drbaly kde koho (ale nepomlouváme!), nadávaly jsme na kluky a jejího přítele, s kterým se (už asi po 2154463216142 tý) rozchází a k tomu popíjely různé drinky :) Někdy kolem 11. jsme se začaly připravovat a protože už jsme nebyly úplně střízlivé, vyšly jsme na tramvaj až někdy po půlnoci. Venku se to hemžilo "veselými zjevy", mezi které jsme se asi za chvíli taky připojily :D Takhle nějak vypadala naše cesta do centra:

Z domu hezky v náladičce a s sebou zásoby pití ukryté v kabelkách :P
V tramvaji :D
Focení před řekou a hradem (které na fotce nejsou vidět :D)

Z místních diskoték nakonec vyhrál Zlatý strom (a tím trapným důvodem bylo, že se tam neplatí vstup - ano, jsme teď dost bez peněz). Musím říct, že to tam pro mne je jako bludiště. Když jsme se jednou s Kačkou vydaly na toalety, nemohly jsme pak vůbec najít cestu zpět na parket a udělaly jsme si takovou menší prohlídku všech tamních místností :D Ten parket mi přišel jak ze skla... strašně to tam klouzalo! A Kačka se jednou docela slušně "vymázla".. No jo, pánové se nasmály, ale nám to bylo jedno. Většinou se tam pohybovali cizinci, kteří nás už nikdy neuvidí ;)) 

Tančili jsme až do rána!!

Cesta domů byla neuvěřitelně mrazivá! Foukal silný studený vítr a my byly hladové a unavené... Někdo navrhl, ať se jdeme najíst do nejbližšího fastfoodu. Bylo to něco jako iBurger ?? a všechno tam bylo příšerně nechutný. Předběhly jsme celou frontu, ale Rusáci si mohli nadávat jak chtěli :)) Pak jsme čekali dlouhých 20 minut na ranní spoj domů.
Shloulené na zastávce...

Spát jsme šly asi v 6, takže vstávání bylo srandovní (a to jsem ještě netušila, jaká jízda mě čeká další den). Verča - nejkámoška, s kterou jsem 4 roky seděla v lavici na střední škole, se zrovna chystala darovat 2 tašky oblečení příbuzným do Polska a napadlo ji, že by mi něco mohla dát. Celé odpoledne jsem tak strávila zkoušením různých kousků. Jen jsme se utvrdily v tom, jak je oproti minulosti těžké sehnat obyčejné jednobarevné tričko bez potisků za normální cenu. Nakonec jsem si odvezla plnou igelitku věcí :D

A tak nějak jsem strávila jeden z posledních víkendů před začátkem školy. Někteří z vás si možná všimly, že jedna z mých kamarádek je také blogerka. Schválně, kdo ji pozná?:) Na závěr bych se ráda omluvila, že nejsem moc aktuální (dnes je úterý), ale 2 dny po založení blogu nám vypnuli internet a bez toho vkládat příspěvky neumím ;)

Co říkáte na prohibici a jak jste se k ní postavili vy?
Mějte se báječně a užívejte! :)